Puslapis   
1  
iš  5
>
>>

2014

2014. 12. 19
Į Ekobaną jau atėjo Kalėdos :)
Plačiau
2014. 11. 05
UAB „Ekobana“ tapo oficialiu ORTEA SPA atstovu Baltijos šalims ir Baltarusijai
Plačiau
2014. 10. 15
Birių medžiagų terminalo statyba
Plačiau
2014. 09. 12
2014 m. rugsėjo 10 d. iškilmingai pradėjo darbą pelenų šalinimo sistema naujoje Auvere elektrinėje, Estijoje
Plačiau

Į Ekobaną jau atėjo Kalėdos :)

Jau devyneri metai, kai į Ekobaną Kalėdos ateina anksčiau. Ar žinote kodėl? Ogi todėl, kad pas mus Kalėdos būna tada, kai jas švenčiame su mūsų jaunaisiais draugais - Kuršėnų ir Valkininkų vaikų globos namų gyventojais. Šiemet šventėme Kuršėnuose. Vaikai parodė šventinę programėlę. Po jos šauniai pasilinksminome su Kalėdų seneliu. Vakarėlio pabaigoje senelis mus visus apdovanojo.

 

Mūsų jaunųjų draugų ir savo vardu sveikiname visus su artėjančiomis šventėmis ir linkime sveikatos, saldžių akimirkų, jaukumo ir sėkmės!

UAB „Ekobana“ tapo oficialiu ORTEA SPA atstovu Baltijos šalims ir Baltarusijai

UAB „Ekobana“ tapo oficialiu ORTEA SPA atstovu Baltijos šalims ir Baltarusijai.

Dabar UAB „Ekobana“ siūlo Ortea, Italija, pagamintus elektromechaninius įtampos stabilizatorius, kurių galingumas iki 6000 kVА. Ortea stabilizatoriai yra išskirtiniai dėl srovės ėmiklio mechanizmo konstrukcijos unikalumo, kuri užtikrina patikimą ir ilgalaikį stabilizatoriaus darbą, maksimalų greitį ir reguliavimo tikslumą.

Birių medžiagų terminalo statyba

UAB „Ekobana“ specialistai sėkmingai atliko Birių medžiagų terminalo III statybos etapo rangos darbus ir pridavė objektą eksploatacijai.

Birių krovinių terminalo III etapas apima trijų naujų grūdų saugojimo bokštų statybą, apjungiant juos technologinėmis linijomis su esama terminalo sistema.

Buvo pristatyta, sumontuota, suderinta ir perduota darbui:

-        grūdų saugojimo bokštai (3 vnt. po 3500 t);

-        Juostiniai (našumas 300 t/h) ir grandikliniai (našumas 400 t/h) transporteriai.

Esami technologiniai įrenginiai pritaikyti prie naujų įrenginių, atlikti viso komplekso elektrotechnikos bei automatizacijos darbai.

Darbai buvo įvykdyti laiku, užsakovas pretenzijų neturi.

2014 m. rugsėjo 10 d. iškilmingai pradėjo darbą pelenų šalinimo sistema naujoje Auvere elektrinėje, Estijoje

2014 m. rugsėjo 10 d. iškilmingai pradėjo darbą pelenų šalinimo sistema naujoje Auvere elektrinėje, Estijoje.

UAB "Ekobana" pagamino, pristatė, sumontavo bei suderino naujus siurblių agregatus ir našumo keitimo sistemą bei drenažo siurblius. Pelenų šalinimo agregatai transportuos pulpą iš naujo bloko į pagrindines Estijos elektrinės pelenų šalinimo stotis.

Mūsų pristatyti agregatai - tai naujas požiūris į hidraulinio pelenų šalinimo problemą. Agregatai išbandyti pilotiniame įrenginyje, kurį mes įrengėme Estijos elektrinėje. Agregatą sudaro: sunkiose eksploatacijos sąlygose naudojamas Wheir Minerals siurblys, hidraulinės movos Twin Disc UCD, kurios užtikriną tolygų našumo reguliavimą, ir patikimas variklis Helmke.


Puslapis   
1  
iš  5
>
>>