KOKYBĖS VADYBA SERTIFIKUOTA ISO STANDARTAIS

Rimtą bei profesionalų požiūrį į UAB „Ekobana“ teikiamas paslaugas liudija tai, jog jau nuo 2003 m. savo veikloje vadovaujamės tarptautiniais ISO kokybės standartais.

  • 2003 m. įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2000 standarto reikalavimus;
  • 2006 m. įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2004 standarto reikalavimus;
  • 2010 m. kompanijos pardavimo procesų unifikavimui, pardavimo etapų sekos bei trukmės reglamentavimui bei santykių su klientais valdymui įdiegta verslo valdymo programa, kuri yra pastoviai tobulinama ir derinama prie besikeičiančios aplinkos;
  • 2015 m. įdiegta darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal BS OHSAS 18001:2007 standarto reikalavimus.
  • 2018 m. įdiegta informacijos saugumo valdymo sistema pagal ISO/IEC 27001:2013 standarto reikalavimus. 

UAB „Ekobana“ vidinė darbo kultūra yra kuriama remiantis bendradarbiavimo ir bendro tikslo siekimo principais. Esame garantuoti, jog kiekvienam darbuotojui įmonės vizija ir misija yra svarbios bei suprantamos vertybės, kuriomis vadovaujamasi kasdienėje darbo veikloje.

Įmonės vizija

Stiprinti pasiektą poziciją kompleksiniame projektų vykdyme Lietuvos bei regiono rinkose, plėsti teikiamas paslaugas ir klientų ratą, valdyti ir tobulinti veiklos procesus konkurenciniam pranašumui išlaikyti ir taip užtikrinti efektyvų klientų poreikių tenkinimą ir ilgalaikius bei stabilius veiklos rezultatus.

Įmonės misija

Siūlyti ne atskirą produktą arba paslaugą, bet kompleksinį sprendimą, atitinkantį kliento lūkesčiams ir užtikrinant aukštą sprendimo įgyvendinimo lygį. Nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei personalo kvalifikaciją. Operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius bei technologines naujoves. Būti orientuotam į klientą pereinant nuo tradicinės schemos pirkėjas-pardavėjas prie partnerystės santykių.

Atestatai ir sertifikatai