INTELEKTUALIOS INŽINERINĖS PASLAUGOS

UAB Ekobana savo sėkmingą veiklą vykdo nuo 1992 m. Stabilus kompanijos vystymasis pramonės energetikos, perdirbimo ir inžinerinių sprendimų sektoriuose leidžia užtikrinti sėkmingą projektų įgyvendinimą „iki rakto“, pasitelkiant savo ar partnerių specialistus bei rangos organizacijas.

IR SAVO VEIKLOS PRADŽIOJE, IR PO 29-ERIŲ DARBO METŲ VADOVAUJAMĖS SVARBIAUSIAIS PRIORITETAIS:

  • darbuotojų komandą formuojame taip, jog ji būtų ne tik kvalifikuota, bet sąžininga ir patikima;
  • nuolatos investuojame į efektyvią darbo veiklos vadybą bei procesų įgyvendinimą;
  • savo partneriams bei užsakovams garantuojame profesionalumą ir pagarbą.

Sukaupta patirtis ir našus projektų valdymas bei darbų organizavimas leidžia įmonei sėkmingai vykdyti ypatingai sudėtingus projektus. UAB „Ekobana“ veiklos geografija neapsiriboja Lietuvos teritorija - dirbame ir Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Rumunijoje. Esame pajėgūs įgyvendinti įvairius projektus visoje Vakarų bei Rytų Europoje, Azijoje.

UAB „Ekobana“ yra tapusi patikimu partneriu ir vienu iš pagrindinių pramonės ir energetikos įrangos tiekėjų Ignalinos atominei elektrinei, naftos perdirbimo gamyklai Mažeikiuose, chemijos įmonėms „Lifosa“, „Achema“, „Vilniaus energija“ ir kt.

Tikime, jog sėkmingas projektų įgyvendinimas yra įmanomas tik su patyrusia ir patikima komanda, įsisavinus specifinių rinkų niuansus ir efektyviai valdant procesų organizavimą bei vykdymą.

Visą tai mūsų kompanija turi ir sėkmingai taiko praktikoje!