INTELEKTUALIOS INŽINERINĖS PASLAUGOS

Savo veiklą pradėjusi 1992 m. siaurame pramonės sektoriuje, dabar UAB „Ekobana“ sėkmingai dirba pramonės, energetikos, statybos ir kituose inžineriniuose sektoriuose.

Per 30 veiklos metų UAB „Ekobana“ tapo patikimu partneriu lyderiaujančioms energetikos, chemijos pramonės, statybos įmonėms. Sukaupta patirtis ir profesionalumas leidžia įmonei sėkmingai įgyvendinti ypatingai sudėtingus projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o darbo metu iškylantys iššūkiai, įdomūs ir sudėtingi klientų poreikiai motyvuoja bei suteikia neįkainojamą patirtį.

MISIJA - pasiūlyti geriausiai kliento lūkesčius atitinkantį kompleksinį sprendimą ir laiku, kokybiškai bei mažiausiais kaštais jį įgyvendinti

VIZIJA - tvirta pozicija inžinerinės veiklos ir statybos sektoriuose, pripažinimas užsienio rinkose, stabilūs veiklos rezultatai.

VERTYBĖS:

  • profesionalumas ir korporatyvinė etika – esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į kliento norus. Kuriame sąlygas teigiamai darbo atmosferai, darbuotojų tobulėjimui, skatiname juos augti ir siekti karjeros aukštumų;
  • kokybė ir efektyvumas – sukuriame ir pritaikome inovatyvius sprendimus, kurie geriausiai atitinka užsakovo poreikius kokybės, kainos ir laiko atžvilgiu. Atidžiai kontroliuojame ir nuolat tobuliname kiekvieną vykdomo projekto etapą. Nuolat ieškome naujų veiklos efektyvinimo būdų;
  • socialinė atsakomybė – suprantame, kad tiesiogiai ir netiesiogiai darome įtaką aplinkai, visuomenei ir žmonių gyvenimo kokybei, todėl priimant visus verslo sprendimus siekiame būti socialiai atsakingi, tausoti žmogų ir gamtos išteklius. Esame įsitikinę, kad sėkmingos įmonės turi prisiimti socialinę atsakomybę, dalintis su stokojančiais, todėl daugelį metų padedame Kuršėnų ir Valkininkų vaikų globos namams, remiame pagyvenusių ir žmonių su negalia iniciatyvas, patys globojame gyvūnus ir palaikome gyvūnų globos įstaigas.

Esame garantuoti, jog kiekvienam darbuotojui įmonės vizija ir misija yra svarbios bei suprantamos vertybės, kuriomis vadovaujamasi kasdienėje darbo veikloje.