Pirma naujos kartos orapūtė Lietuvoje ir Baltijos šalyse!

2017 RUGP 09

2017 m. liepos mėn. UAB „Kauno vandenys“ esančioje nuotekų valykloje, Marvelės g. 119A, buvo pradėtas ir baigtas avarinis orapūtės pakeitimas. UAB "Ekobana" parinko, pateikė, įjungė į esamą veikliojo dumblo reaktoriuje įrengtą aeracijos sistemą, turbininę orapūtę SULZER HST20-6000-190, atliko derinimo darbus ir Kauno vandenų specialistų mokymus.

Sumontuota orapūtė dirba be papildomos aušinimo sistemos - orapūtė aušinama iš aplinkos imamu oru. Darbo temperatūros ribos: nuo -20 iki +45 C

Nustatyti sumontuotos orapūtės privalumai po 120 val. eksploatacijos:

  • ypač mažas triukšmo lygis - 72 dB;
  • dėl orapūtėje integruoto dažnio keitiklio jos darbo parametrai sklandžiai prisistaiko prie esamos sistemos;
  • valdymo sistema pilnai apsaugota, tame tarpe ir nuo atsitiktinių klaidų, bei informatyvi - parodo esminius parametrus (našumas, slėgis, įeinanti /išeinanti temperatūra, vibracijos lygis ir t.t.);
  • aukštas naudingo veikimo koeficientas (NVK) - optimaliame taške bendras (įskaitant visus nuostolius) - apie 77%;
  • mažos eksploatacijos išlaidos - keičiami oro filtrai;
  • saugiai stabdoma ir įprastu būdu, ir dingus įtampai - orapūtę stabdo avarinio stabdymo akumuliatoriai - palaiko magnetinį lauką guoliuose.

Sulzer turbininė orapūtė HST - tai naujos kartos įrenginys su kontroliuojamais, nereikalaujančiais tepimų-aptarnavimų, magnetiniais guoliais. Minėtos orapūtės variklis yra PREMIUM klasės, aukštų sūkių, su pastoviais magnetais, apsukos iki 27000 aps./min.

SULZER HST orapūtės - tai naujos kartos agregatai. Našumas nuo 1500 iki 17000 m3/h, slėgis nuo 200 iki 1100 mBar. Kreipkitės, greitai ir kokybiškai parinksime, pristatysime, sumontuosime, paruošime darbui geriausiai Jūsų poreikiams atitinkančią orapūtę.