UAB „Ekobana“ švenčia jubiliejų

2022 SAU 26

Savo veiklą pradėjusi nuo smulkios įrangos tiekimo neseniai atkurtos Lietuvos Respublikos pramonės įmonėms, tuo metu išgyvenusioms sunkius laikus, šiemet UAB „Ekobana“ švenčia jau 30-ąjį savo veiklos gimtadienį. 

Bendrovės istorija prasidėjo 1992 m. sausio 29 d., kuomet buvo įsteigta komercinė-gamybinė firma „Ekobana“, ilgainiui išaugusi į stabilią ir patikimą organizaciją, tarp inžinerinių įmonių užimančią tvirtas pozicijas. Bendrovės istorija – nuolatinio darbo, nuoseklaus tikslų siekimo, augimo ir stabilumo metai. Įvairūs pasiekimai ir iššūkiai, kuriuos įveikė UAB „Ekobana“, sustiprino įmonę ir atvedė ją į brandos, profesionalumo bei neišsenkančios energijos amžių. 

Nuo smulkios įrangos tiekimo pramonės įmonėms iki įvairaus sudėtingumo tarptautinių inžinerinių ir statybos projektų – tokį kelią per savo veiklos 30-metį nuėjo UAB „Ekobana“. Džiaugiamės, kad mūsų kolektyve yra darbuotojų, koja kojon žengiančių su Bendrove nuo pat jos kelionės pradžios, bei ilgalaikiais užsakovais ir partneriais, kurie kasdien dovanoja mums savo pasitikėjimą.